İşlem Hakkında

Yaşlanmanın belirtilerini hafifletirken, cildinizi sıkılaştırmak ve gençlik ışıltısını geri kazanmak için Ameliyatsız Yüz Germe işlemini
ED+ Clinic Nişantaşı farkı ile deneyimleyin!

  Neden ED+ Clinic Nişantaşı?

  Premium Kalitede Materyal Kullanımı

  Lüx & Elegant Klinikte Üst Düzey Hizmet

  İşlem Sonrası Sürecin Takibi

  Ücretsiz Ameliyatsız Yüz Germe konsültasyonu için formu doldurun

   Zamanı Geri Sarın: Ameliyatsız Yüz Germe

   Ameliyatsız Yüz Germe işlemi, yaşlanmanın belirtilerini hafifletmeyi, cildinizi sıkılaştırmayı ve gençlik ışıltısını geri kazanmanızı sağlayan yenilikçi bir estetik uygulamadır. Bu işlem, genellikle cildin altına hedeflenen bölgelere enerji veren veya kolajen üretimini artıran cihazlar veya teknikler kullanılarak gerçekleştirilir.

   Hızlı ve pratik sonuçlar ortaya çıkardığı için işlem sıkça tercih edilmektedir. Aynı zamanda cerrahi olmayan bir çözüm sunması ve istenilen doğal görünümün sağlanması  bakımından da sıkça tercih sebebidir.

   İşlem öncesinde, uzmanlarımız cilt yapısını değerlendirir ve kişiye özel bir plan oluşturur. Ardından cilt altına enerji veren cihazlar veya dolgu maddeleri kullanılarak cildin sıkılaştırılması ve gençleşmesi hedeflenir. Eğer cildinizdeki yaşlanma belirtilerini hafifletmek, yüz hatlarını toparlamak ve gençleşmek istiyorsanız, ED+ Clinic Nişantaşı'nda sizleri bekliyoruz. 

    

   Sık Sorulan Sorular

   Ameliyatsız Yüz Germe nedir ve nasıl uygulanır?
   Ameliyatsız Yüz Germe, genellikle cilt altına enerji veren veya kolajen üretimini artıran cihazlar veya teknikler kullanılarak cildi sıkılaştırmayı, kırışıklıkları azaltmayı ve gençleşmeyi hedefleyen bir estetik uygulamadır.
   İşlem sırasında acı hissedilir mi?

   Genellikle, Ameliyatsız Yüz Germe işlemi sırasında hafif bir rahatsızlık hissedilir. Ancak, işlem öncesinde lokal anestezik kremler veya cihazların ayarları kullanarak rahatsızlığı en aza indirmeye çalışırız.

   Ne zaman sonuçlar görülebilir ve ne kadar süreyle kalıcı olabilir?

   İşlem sonrası genellikle hemen sonuçlar fark edilebilir olsa da, daha belirgin ve kalıcı sonuçlar birkaç seans sonrasında ortaya çıkabilir. Etkiler kişisel duruma ve cilt tipine bağlı olarak değişebilir, genellikle 6-12 ay sürebilir.

   Kimler Ameliyatsız Yüz Germe işlemi yaptırmalıdır?

   Genellikle ciltte sarkma, kırışıklıklar, yüz hatlarının belirginleşmesi gibi sorunları olan ve cerrahi müdahale istemeyen kişiler Ameliyatsız Yüz Germe işlemini düşünebilir.

   Seans Sayısı

   1 Seans

   Kalıcılık

   1,5 - 2 Yıl

   İşlem Süresi

   1 Saat

   Anestezi

   Krem ile anestezi