İşlem Hakkında

Yüzünüzün odak noktası olan burnunuzun dengeli ve estetik bir görünüme kavuşması için  Burun Dolgusu işlemini ED+ Clinic Nişantaşı farkı ile deneyimleyin!

  Neden ED+ Clinic Nişantaşı?

  Premium Kalitede Materyal Kullanımı

  Lüx & Elegant Klinikte Üst Düzey Hizmet

  İşlem Sonrası Sürecin Takibi

  Ücretsiz Burun Dolgusu konsültasyonu için formu doldurun

   Doğal Görünümlü Estetik: Burun Dolgusu ile Yeniden Tanışın!

   ED+ Clinic Nişantaşı olarak, doğal ve dengeli bir burun şekli arayışında olanlar için mükemmel bir seçenek sunuyoruz; Burun Dolgusu! Güzellik ve estetik, herkesin kendini en iyi hissettiği şekilde parlaması için önemlidir. Burun, yüzün odak noktalarından biri olup, dengeli ve estetik bir görünüm arayışında olanlar için burun dolgusu harika bir çözüm sunmaktadır.

   Burun Dolgusu, genellikle hyaluronik asit gibi dolgu maddelerinin kullanıldığı, cerrahi olmayan bir işlemdir. Bu işlemde, burun şeklini düzeltebilir, düzensizlikleri gidererek, burun sırtındaki çukurlukları doldurabilir ve burun ucunu şekillendirebilir.

   Cerrahi olmayan bir çözüm olması, sonuçlarının hızlı görülmesi ve işlemin cerrahi işlemlere göre daha acısız olması tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Elbette ki herkesin fiziksel ihtiyaçları farklıdır. 

   ED+ Clinic Nişantaşı olarak, yapacağımız görüşmelerde ihtiyaçlarınızı belirliyor, size ve yüzünüze özel işlem haritasını oluşturuyoruz. 

    

   Sık Sorulan Sorular

   Burun dolgusu nedir ve nasıl gerçekleştirilir?
   urun dolgusu, genellikle hyaluronik asit içeren dolgu maddelerinin burun şeklini düzeltmek, çukurlukları doldurmak veya burunun görünümünü değiştirmek amacıyla kullanıldığı bir estetik prosedürdür. İnce iğneler veya kanüller aracılığıyla dolgu maddesi belirlenen bölgelere enjekte edilir.
   İşlem sırasında acı hissedilir mi?

   Genellikle, burun dolgusu işlemi sırasında hafif bir rahatsızlık hissedilir. Ancak, işlem öncesinde lokal anestezik kremler veya enjeksiyonlar kullanarak ağrıyı en aza indirmek için tedbirler alır.

   Sonuçlar ne kadar süreyle kalıcı olur?

   Burun dolgusu sonuçları kişiden kişiye değişebilir. Genellikle etkiler 6 ila 18 ay arasında kalıcı olabilir, ancak süre bireyin metabolizmasına, kullanılan dolgu maddesine ve kişisel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

   Hangi durumlarda burun dolgusu tercih edilir?

   Burun dolgusu, küçük düzeltmeler, burun ucunu kaldırmak, burun köprüsündeki çukurlukları doldurmak, burun estetiğinde düzeltilmesi gereken küçük asimetriler veya kontur bozuklukları gibi durumlarda tercih edilebilir.

   Seans Sayısı

   1 Seans

   Kalıcılık

   6 - 18 Ay

   İşlem Süresi

   1 Saat

   Anestezi

   Krem ile anestezi