İşlem Hakkında

Hacim kaybı yaşayan bölgelere, kırışıklıklara ve kontur eksikliklerine müdahale ederek, doğal güzelliği vurgulamayı için Dolgu Uygulamaları işlemini
ED+ Clinic Nişantaşı farkı ile deneyimleyin!

  Neden ED+ Clinic Nişantaşı?

  Premium Kalitede Materyal Kullanımı

  Lüx & Elegant Klinikte Üst Düzey Hizmet

  İşlem Sonrası Sürecin Takibi

  Ücretsiz Dolgu Uygulamaları konsültasyonu için formu doldurun

   Doğal Güzelliğinizi Vurgulayıın, Gençlik Işıltınızı Koruyun!

   Güzellik ve gençlik her zaman hayatımızın önemli bir parçası olmuştur. ED+ Clinic Nişantaşı olarak dolgu uygulamaları ile  yüzde hacim kaybı yaşayan bölgelere, kırışıklıklara ve kontur eksikliklerine müdahale ederek, doğal güzelliği vurgulayarak gençlik ışıltınızı koruyoruz. 

   Dolgu uygulamaları, cilt altına enjekte edilen özel maddelerle yüz hatlarını düzelten, hacim kazandıran ve cildi gençleştiren işlemlerdir. Bu maddeler genellikle hyalüronik asit, kalsiyum hidroksiapatit veya poli-L-laktik asit gibi farklı içeriklere sahip olabilir. Doğal ve hızlı sonuçları ile kişiselleştirilebilir bu işlem ile daha genç ve ışıltılı bir görünüme ulaşmak bu kadar kolay!

   Uygulama öncesinde, ED+  Clinic Nişantaşı olarak uzmanlarımız yüz yapınızı değerlendirir ve size özel bir plan oluşturur. Ardından, belirlenen bölgelere enjekte edilecek dolgu maddesi seçilir ve işlem gerçekleştirilir.

   Sık Sorulan Sorular

   Dolgu uygulamaları nedir?
   Dolgu uygulamaları, genellikle hyalüronik asit gibi maddelerin cilt altına enjekte edilerek, hacim kaybı yaşayan bölgelere, kırışıklıklara ve kontur eksikliklerine müdahale eden estetik işlemlerdir. Bu maddeler cilde hacim kazandırır ve gençlik ışıltısını artırır.
   İşlem sırasında acı hissedilir mi?

   Genellikle, işlem sırasında hafif bir rahatsızlık hissedilebilir. Ancak işlem öncesinde lokal anestezik kremler veya işlem sırasında uygulanan yöntemlerle rahatsızlığı en aza indirmeye çalışılır.

   Ne zaman sonuçlar görülebilir ve ne kadar süreyle kalıcı olabilir?

   İşlem sonrası genellikle hemen sonuçlar fark edilebilir olsa da, daha belirgin ve kalıcı sonuçlar birkaç gün ila birkaç hafta içinde ortaya çıkabilir. Kalıcılık kişiden kişiye değişir, genellikle 6 ila 18 ay arasında sürebilir.

   Kimler dolgu uygulamaları yaptırmalıdır?

   Hacim kaybı yaşayan bölgeleri düzeltmek, belirli yüz hatlarını vurgulamak veya kırışıklıkları azaltmak isteyen kişiler dolgu uygulamalarını düşünebilir. Ancak, işlem uygunluğu ve beklentileriniz için bir uzmanlarımızla görüşmek önemlidir.

   Seans Sayısı

   1 Seans

   Kalıcılık

   1,5 - 2 Yıl

   İşlem Süresi

   1 Saat

   Anestezi

   Krem ile anestezi