İşlem Hakkında

El sırtlarındaki kemik görünümünü azaltmak, derideki incelme ve hacim kaybını gidermek için El Dolgusu işlemini ED+ Clinic Nişantaşı farkı ile deneyimleyin!

  Neden ED+ Clinic Nişantaşı?

  Premium Kalitede Materyal Kullanımı

  Lüx & Elegant Klinikte Üst Düzey Hizmet

  İşlem Sonrası Sürecin Takibi

  Ücretsiz El Dolgusu konsültasyonu için formu doldurun

   Genç ve Canlı Eller için ED+ Clinic Nişantaşı var!

   Estetik ve gençlik sadece yüzde değil, ellerde de önemlidir. ED+ Clinic Nişantaşı olarak yaşlanmanın belirtilerini gösteren ellerdeki kemik görünümünü azaltmak, ciltteki hacim kaybını telafi etmek ve gençlik dolgunluğunu geri kazanmak için El Dolgusu işlemini gerçekleştiriyoruz. 

   Bu işlem, gençlik izlenimi kazandırmak, ellerdeki cilt kalitesini iyileştirmek ve dolgunluğu geri getirmek için yapılmaktadır. İşlem öncesinde, ED+ Clinic Nişantaşı'nda uzman ekibimiz  el yapısını değerlendirir, doğru dolgu maddesini seçer ve bu dolgu maddesini kişinin isteklerine uygun olarak uygular. İnce iğneler veya kanüller aracılığıyla dolgu maddesi cilde enjekte edilir ve uzmanın yönlendirmesiyle istenilen bölgelere dağıtılır.

   El Dolgusu, gençlik ve canlılık arayışında olanlar için harika bir seçenektir. Eğer siz de ellerinizdeki yaşlanma belirtilerini azaltmak, gençlik izlenimi kazanmak istiyorsanız, sizleri ED+ Clinic Nişantaşı şubemize bekliyoruz!

   Sık Sorulan Sorular

   El Dolgusu nedir ve nasıl uygulanır?
   El dolgusu, genellikle hyaluronik asit gibi dolgu maddelerinin kullanılmasıyla gerçekleştirilen bir kozmetik işlemdir. Bu işlemde, dolgu maddesi el sırtındaki kemik görünümünü azaltmak, ciltteki hacim kaybını telafi etmek ve gençlik dolgunluğunu geri kazanmak için enjekte edilir.
   İşlem sırasında acı hissedilir mi?

   El dolgusu işlemi sırasında genellikle hafif rahatsızlık hissedilebilir. Ancak çoğu klinik, işlem öncesinde lokal anestezik kremler veya enjeksiyonlar kullanarak ağrıyı en aza indirmek için tedbirler alır.

   El dolgusu ne kadar süreyle kalıcı olur?

   El dolgusu sonuçları kişiden kişiye değişebilir, ancak genellikle 6 ila 18 ay arasında kalıcı olabilir. Bu süre sona erdikten sonra tekrar bir dolgu işlemi gerekebilir.

   İşlem sonrası toparlanma süresi nedir?

   İşlem sonrası hafif şişlik, kızarıklık veya morarma görülebilir. Ancak genellikle bu durumlar kısa sürede geçer. İşlem sonrası belirli bakım talimatlarına uymak önerilir ve genellikle günlük aktivitelere hemen dönülebilir. Yoğun fiziksel aktiviteler veya güneşe maruz kalmak birkaç gün süreyle önerilmeyebilir.

   Seans Sayısı

   1 Seans

   Kalıcılık

   6 - 18 Ay

   İşlem Süresi

   1 Saat

   Anestezi

   Krem ile anestezi