İşlem Hakkında

Kleopatra gençlik aşısı ile cildimizdeki hasarı toparlayıp, kaybettiği nemliliği yeniden kazandırıyoruz. Parlak ve canlı bir cilt görünümüne kavuşmak için  Kleopatra Gençlik Aşısı işlemini
ED+ Clinic Nişantaşı farkı ile deneyimleyin!

  Neden ED+ Clinic Nişantaşı?

  Premium Kalitede Materyal Kullanımı

  Lüx & Elegant Klinikte Üst Düzey Hizmet

  İşlem Sonrası Sürecin Takibi

  Ücretsiz Gençlik Aşısı konsültasyonu için formu doldurun

   Cildinizi gençleştirmek ve yeniden canlandırmak için ED+ Clinic Nişantaşı yanınızda !

   Kleopatra Gençlik Aşısı, cildinizi gençleştirmek ve yeniden canlandırmak için tasarlanmış mucizevi bir işlemdir. İçeriğindeki saf biyometrik peptitler sayesinde ciltteki hasarı onarmayı amaçlar. Cildimiz, gençlik dolu, canlı ve sıkı bir görünümü koruyan temel yapı taşları olan proteinlere dayanır. Bu yapı taşları arasında özellikle kolajen ve elastin öne çıkar. Ancak dış etkilerin ve yaşın ardı ardına gelen esintileri, bu proteinlerin yapısını bozarak cildin sıkılığını ve canlılığını azaltabilir. Sonuç olarak, kırışıklıklar, sarkmalar, lekelenmeler, gözeneklerin belirginleşmesi ve cilt bariyerinin zedelenmesi gibi sorunlar baş gösterebilir.

   Kleopatra Gençlik Aşısı, cildinizdeki doğal parlaklığı ve nem dengesini geri getirerek size zamansız bir güzellik sunar. Sıkılaşmış deriyi destekleyerek gençliğinizi yeniden hissettirir. Cildinizdeki yaralanma ve şekil bozukluklarını düzelterek pürüzsüz bir yüzey yaratırken, nem seviyesini dengeleyerek canlılık ve dolgunluk kazandırır. Kırışıklıkları sakinleştirerek cildinize pürüzsüz bir ifade kazandırırken, akne izlerinin görünümünü hafifletir, cildinize homojen bir ışıltı katmaya yardımcı olur. ED+ Clinic Nişantaşı’nda Kleopatra Gençlik Aşısı ile siz de cildinizdeki yenilenmeyi keşfedin. Size pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt sunmak için buradayız.

   Sık Sorulan Sorular

   Kleopatra Gençlik Aşısı nedir?

   Kleopatra Gençlik Aşısı, cildin gençleşmesini ve canlanmasını amaçlayan bir cilt bakım ürünüdür. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde cildi nemlendirir, sıkılaştırır ve cilt tonunu düzeltebilir.

   Kleopatra Gençlik Aşısı nasıl bir etki sağlar?

   Kleopatra Gençlik Aşısı içeriğindeki biyometrik peptitler ve özel bileşenler sayesinde ciltteki nem dengesini düzenler, sarkmaları toparlamaya yardımcı olur, ciltteki yaralanmaları giderir, cildi nemli tutarak canlı bir görünüm sağlar, kırışıklıkları azaltır ve akne izlerini hafifletir.

   Kimler Kleopatra Gençlik Aşısı'nı yaptırabilir?

   Genellikle her cilt tipi için uygundur. Ancak, özellikle hamilelik veya cilt rahatsızlıkları gibi özel durumlar söz konusuysa önceden bir uzmana danışmak önemlidir.

   Kleopatra Gençlik Aşısı'nın etkileri ne zaman görülür?

   Kişiden kişiye değişmekle birlikte, bazı kullanıcılar hemen sonuçlar görebilirken, daha belirgin sonuçlar için genellikle düzenli kullanımın ardından birkaç hafta beklemek gerekebilir.

   Seans Sayısı

   1 Seans

   Kalıcılık

   3 -6 Ay

   İşlem Süresi

   1 Saat

   Anestezi

   Krem ile anestezi

   Diğer İşlemler