İşlem Hakkında

Kırışıklıklar düzeltirken, hacim kaybını gidermek, yara izlerini azaltmak veya yüzde belirli bölgelerdeki çukurlukları doldurmak için Yüz Dolgusu işlemini ED+ Clinic Nişantaşı farkı ile deneyimleyin!

  Neden ED+ Clinic Nişantaşı?

  Premium Kalitede Materyal Kullanımı

  Lüx & Elegant Klinikte Üst Düzey Hizmet

  İşlem Sonrası Sürecin Takibi

  Ücretsiz Yüz dolgusu için formu doldurun

   ED+ Clinic Nişantaşı'nda Doğal Güzelliğinizi Yeniden Keşfedin

   Günümüzde cildimizdeki yaşlanma belirtilerini azaltmak ve doğal gençliğimizi korumak isteyen birçok kişi, yüz dolgusu gibi yenilikçi kozmetik prosedürleri tercih etmektedir. Yüz dolgusu, estetik ve tıp alanındaki gelişmelerle cilt bakımı ve gençleştirme sürecinde devrim yaratmaktadır. ED+ Clinic Nişantaşı olarak doğal yaşlanma süreci veya çevresel etkenlerden kaynaklanan ciltteki hacim kaybını ve kırışıklıklarınızı ortadan kaldırıyoruz. 

   Yüz dolgusu işlemi sonrası hızlı iyileşme süreci, minimal veya hiçbir kesik olmayışı veya ameliyat gerektirmemesi ekstra bir memnuniyet sebebidir. Kullandığımız dolgu maddelerinin doğal bir yapıya sahip olması, sonuçların doğal görünmesine ve cildin gençleşmesine yardımcı olur.

   Her bireyin cilt yapısı ve ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle, yüz dolgusu işlemi kişiselleştirilmiş bir şekilde uygulanmalıdır. ED+ Clinic Nişantaşı'nda, uzman kadromuz ile sizlerin cilt durumunu analiz ederek, hangi bölgelere hangi maddelerin enjekte edileceğine titizlikle karar veriyoruz. Tüm bu çaba kişinin doğal güzellikleri en iyi şekilde ortaya çıkartabilmek adına!

   Sık Sorulan Sorular

   Yüz dolgusu ne işe yarar?
   Yüz dolgusu, hyaluronik asit gibi dolgu maddelerinin cilde enjekte edilmesiyle kırışıklıkları azaltmak, hacim kaybını gidermek, yüz hatlarını belirginleştirmek ve cilde gençlik kazandırmak için kullanılan bir kozmetik işlemdir. Genellikle ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya ve cildi canlandırmaya yardımcı olur.
   Yüz dolgusu ne kadar sürer?

   Yüz dolgusunun ne kadar süreceği, kullanılan dolgu maddesine, uygulama yapılan bölgeye ve kişinin cilt yapısına bağlıdır. Genellikle, hyaluronik asit bazlı dolgu maddeleri 6 ay ile 2 yıl arasında etkili olabilir. Ancak bu süre kişiden kişiye değişebilir.

   Yüz dolgusu acı verici mi?

   Yüz dolgusu genellikle hafif rahatsızlık hissi verebilir, ancak çoğu kişi için acı verici bir işlem değildir. Uygulama yapılacak bölgeye göre lokal anestezi veya uyuşturucu içeren dolgu maddeleri kullanılabilir. Bu, işlem sırasında rahat bir deneyim yaşamanızı sağlayabilir.

   Yüz dolgusu sonrası yan etkiler neler olabilir?

   Yüz dolgusu sonrasında hafif şişlik, kızarıklık, hassasiyet veya enjeksiyon bölgesinde morluklar görülebilir. Bu yan etkiler genellikle kısa süreli olup, birkaç gün içinde geçer. Nadiren, enfeksiyon, alerjik reaksiyonlar veya dolgu maddenin istenmeyen etkileri oluşabilir.

   Seans Sayısı

   1 Seans

   Kalıcılık

   1,5 - 2 Yıl

   İşlem Süresi

   1 Saat

   Anestezi

   Krem ile anestezi